Piala Home Kimdir?

Ucuz ama kaliteli sloganı ile yola çıkan Piala Home, Türkiye'nin en şık ve en uygun fiyatlı halı tasarımlarını bir çatı altında toplayan bir e-ticaret platformudur. 

Piala Home e-ticaret  sitesinden yapacağınız alışverişlerinize ait ödemelerinizi anlaşmalı olduğumuz bankalar ile doğrudan, SMS güvenlikli 3D veya SSL korumalı şifrelenmiş iletişim güvenlikli altyapısı ile yapmaktadır.


Güvenli Alışveriş

Piala Home, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır.Pialahome.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Moddayim.com, online alışverişi daha güvenli hale getirmek için en yüksek güvenlik yöntemi olan SSL sertifikasını alan sitelerden biri olduğu gibi, giriş için veya dolaşım için de SSL ile şifrelenmiş sayfaları tercih edebilirsiniz.


Kalite ve Paketleme

Satılan ürünlerin kalitesi, ürünlerin seçimi aşamasında kontrol edilmektedir. Paketleme aşamasında fiziki kontrol ile hatalı ürün gönderilmemesi için azami dikkat sarf edilmektedir.


Müşteri Memnuniyeti

Üyelerimiz için güvenli alışveriş hizmet anlayışını merkezine koyan moddayim.com, müşteri hizmetleri aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.